golab

Jarosław 2007

Bardzo gorąco witam uczestników rekolekcji kapłańskich w Jarosławiu! Witam również tych wszystkich, którzy postanowili zobaczyć jak modlą się księża!!! :)

Rekolekcje były SUPER! zarówno dzięki osobie prowadzącego (bp Joseph Grech z Diecezji Sandhurst w Australii), jak i wspólnocie uczestniczącej (kapłani z różnych zakątków Polski i świata). Tradycyjnie już na wysokości zadania stanął DUCH ŚWIĘTY, który po raz kolejny udowodnił, że dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych! :)

Rekolekcje odbywały się w miejscu bardzo historycznym - w Opactwie Sióstr Benedyktynek, które po raz pierwszy zawitały na wzgórze św. Mikołaja w 1609 roku. Potem były różne zawieruchy, o których sam możesz przeczytać na stronie Opactwa. Ważne, że obecnie ss. benedyktynki są tam znowu, a prócz nich mieści się także Ośrodek Kultury i Formacji Chrześcijańskiej im. Służebnicy Bożej Anny Jenke, organizator rekolekcji.

Znajdziecie tu trochę wybranych zdjęć - nie tylko moich, które pozwoliłem sobie poukładać wedle uznania :) Poza tym za jakiś czas mam nadzieję umieścić na stronie nagrania konferencji i nie tylko.

Zapraszam do oglądania całej strony! ;)


Created by Jenny@pingwin.waw.pl