golab


Kimkolwiek jesteś: Bądź pozdrowiony!

Czy tego chcemy, czy nie, świat wirtualny staje się w coraz większym stopniu częścią naszego życia. Dowodem na to jest właśnie ta strona, która dzięki niepojętej wprost życzliwości, zapałowi i pomysłowości MOJEGO webmastera od kilku dobrych lat funkcjonuje w sieci i zyskała sobie chyba nawet pewną popularność - w dość ściśle określonych kręgach.

Nie twierdzę, że dowiesz się z niej czegoś istotnego o mnie - do tego potrzeba osobistego spotkania (a ja podobno zyskuję dopiero przy BLIŻSZYM poznaniu). Niemniej zapraszam Cię do zwiedzania, czytania, oglądania, dzielenia się uwagami, refleksjami, pomysłami i czym tylko zechcesz.

W życiu nieustannie coś się dzieje - część wydarzeń pewnie zasługuje na podzielenie się nimi, znajdziesz więc tu trochę informacji o mnie, zamieściłem również dział historyczny, z którego nie tylko dowiesz się co porabiałem w ostatnich latach, ale w pewnym sensie możesz stać się uczestnikiem wydarzeń, które dla mnie były WYJĄTKOWE! Jest tu także sporo ważnych informacji z dziedziny zagrożeń duchowych, których we współczesnym świecie niestety nie brakuje, a które niszczą nas nie tylko duchowo, ale także w wymiarze ludzkim. Szatan jest dziś wyjątkowo aktywny i na wszelkie sposoby stara się człowieka oraz całe rodziny sprowadzić na bezdroża pustyni współczesnego świata. Polecam w tym względzie zakładkę New Age.

Księga Gości wyszła chyba z mody, ale nie przeszkadza to, by zostawić tam ślad po sobie. W modzie natomiast są fora dyskusyjne, które stanowią platformę do zdobywania wiedzy, pomagania sobie wzajemnie, czy wymiany doświadczeń. Nasze forum działa na pełnych obrotach, ma już około 750 zarejestrowanych użytkowników, z których część jest naprawdę aktywna. Zachęcam, by do tego zacnego grona dołączyć!

Polecam również galerię... Oglądanie cudzych zdjęć nie jest może aż tak zajmujące, ale z pewnością jest szerokie grono osób z którymi moje ścieżki się skrzyżowały - zwłaszcza na rekolekcjach - które mogą miło powspominać stare dobre czasy!

Niech wszystkim odwiedzającym tą stronę Pan udziela swojego błogosławieństwa, a Duch Święty, niech wylewa morze łask i daje Nowe Życie w Jezusie Chrystusie Panu naszym.Ks. Łukasz Turek
fidel@pingwin.waw.pl

Created by Jenny@pingwin.waw.pl